Barış'ın Odası
TL

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Barış’ın odasını, İskandinav stilinin öncüsü olduğu Monochrome renkler ile şekillendirdik. Siyah ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğu odaya, kırmızı ve mavi renklerde sürprizli objelerin de yerleştirilmesiyle farklı ve dikkat çekici bir hava oluşturduk. Mobilyalarda ağırlıklı beyaz lake tercih ettik, sıradanlığı bozmak için ise karyolada siyah metal tercih ettik.

Tam bir kitap kurdu olan Barış için büyük bir Montessori tarzı kitap bölümü ve alt kısmında da oyuncak dolabı yerleştirdik. Oyuncakların düzenini sağlamak ve Barış’ın aradığı oyuncakları kolayca bulması için saklama kutularının üzerine etiket yapıştırıp oyuncakları grupladık. Böylece Barış aradığı oyuncağı kolayca bulabiliyor. Arabalara olan özel ilgisinden dolayı, şifonyer ve oyuncak dolabı üzerinde koleksiyonunu sergileyeceği bir bölüm oluşturduk.

Yatak başında sevdiği karakterlerden ilham alarak farklı posterler yerleştirdik. Yatağın yanındaki bölümde, İskandinav stili String Raf Ünitesi üzerinde sevdiği objeler ve ilgi çekici Kids,Living,etc ürünleri ile farklı bir sergileme bölümü oluşturduk.