Leander Hamak Beşik, Tavana Monte (0-6 Ay)
1.999 TL
1.830 TL

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Leander

Uyku bebekler için çok önemlidir. Bol bol uyumaları gerekir. Uyku vücudun yeniden enerji toplamasını ve küçük meleğinizin yepyeni maceralar için hazır olmasını sağlar. Büyümesine ve beyin gelişimine yardımcı olur. Bebeğin bu önemli görevini yerine getireceği yer olan beşiği ise güvenli ve huzurlu bir ortam olmalıdır. Ayrıca çocuğun gelişimini desteklemelidir. Bahsettiğimiz tüm özellikler Leander’in Hamak Beşiğinde bir araya geliyor…

İster tavandan kanca ile sallandırın, ister kendi askıları ile kullanın, Hamak Beşik tepede tek bir noktada birleşir. Böylece 360 derece hareket edebilir, özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Bebeğinizi sakinleştirir, hislerini, dengesini ve motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Özellikle yeni doğanlar, anne karnında sarılıp sarmalanmış bir şekilde yaşamaya alıştıkları için, ilk başlarda büyük bir beşiğin içine konulmaktan hoşlanmazlar. Kendi sınırlarını bilmek isterler. Hamak Beşik, oval şekli ile anne karnını anımsatır ve ilk 6 ay boyunca bebeğinize huzurlu bir yaşama alanı sunar.

Hafif bir dokunuşunuzla Hamak Beşik harekete geçer ve bebeğinize anne karnında gezintiye çıktığı anları anımsatır. Bebeğiniz isterse beşiği kendisi de harekete geçirebilir ve bu his ona kendi vücudu ile neler yapabileceğini öğretir.

Renk: Beyaz

Malzeme: Beşik %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.  Asma kancası ile direkt tavana monte edilir.

​Bakım: Beşik 60 derecede makinada yıkanabilir.

Ölçüler: 50x83x30 (h) cm (Beşik)

Danimarka'dan ithal edilmiştir.