Çağrı Merkezi 0530 462 65 79
info@kidslivingetc.com
Sepetim 0 TL
0
  • Toplam (TL) : 0 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetime Git
MİMARİ DANIŞMANLIK

#MiniBoom'un Odası

  • Ürün Durumu: STOK : Var
% İndirim
KDV Dahil 0.00 TL
Piyasa Fiyatı 0.00 TL

Adet

Sepete Ekle

 

Beğeni ile takip ettiğimiz stil blogger’ı Burçin Hanım nam-ı diğer @styleboomblog, bizimle iletişime geçtiğinde biraz kafası karışmış durumdaydı… 3 yıldır kullandığı bebek odasından vazgeçip, artık büyüyen ve ihtiyaçları farklılaşan oğlu Ali Efe için bir çocuk odası hazırlamayı planlamıştı. İskandinav stilini uygulamayı düşünüyordu ama popüler olan monochrome’un sadeliğini parlak sarı rengi ile kırmak istiyordu, hatta bir duvarı sarıya boyatmıştı bile! Mobilya konusunda kaliteli ama düşük bütçeli alternatifleri tercih etmeyi de kafasına koymuştu!

Öncelikle @styleboomblog’un bu yenileme projesi için ayırdığı bütçeyi, Ali Efe’nin zevk ve seçimlerine ait ipuçlarını ve odasının ölçüleri ile fotoğraflarını aldık. Ardından da çok keyifli bir süreç başladı… Bütçemiz dahilindeki en uygun alternatif olan Ikea mobilyalarını seçtik, bu seçimde kararımız metal karyolanın soğuk havasını yumuşatmak için doğal ahşap (çam ağacı) ile ilerlemek yönünde oldu. Küçük DIY projeleri organize ederek, daha farklı birer tasarım haline gelmelerini ve Ali Efe’ye özel olmalarını sağladık. Şifonyerin kulpları siyaha, taburenin ayakları ise sarıya boyandı.

Yerleşim planı tamamlandıktan sonra, odayı gerçekten yaşanır hale getiren, kişiye özel yapan ve farklılaştıran “aksesuar” seçimlerine geçtik. Yatak bölümü zaten sarı duvar sayesinde epey dikkat çekiciydi. Bu bölümde Ali Efe’nin çok sevdiği çadır ve yıldızlardan oluşan posterlerimizi siyah çerçeve ile kullandık. Süper kahraman Batman’in ahşap duvar askısını kapıya yakın konumlandırdık.

Başucunda Ali Efe’nin en sevdiği şey olan dondurmaya ithafen, Dondurma Gece Lambamız, ev rafın içinde konumlandırıldı. Ayakları sarıya boyanan ahşap tabure, yatağın yanına konumlandırılınca bir sehpa işlevi görmüş oluyor. Üzerinde de en sevilen ürünlerimizden biri olan A5 Işıklı Pano’yu kullandık.

Şifonyerin üzerine hem metal hem de ahşap kullanılarak üretilen İskandinav stili String tekli raf ünitemizi yerleştirdik. Üzerinde çok sevilen objelerimizden sarı renkli tel ev, Ali Efe’nin beyaz tavşanı için yeni bir yuva oldu. Rafın altına hareket katmak için ise, Batman Afiş kullandık. Şifonyerin üzerinde aile üyelerinin fotoğraflarını içeren çerçeveler yerleştirildi. Tabi ki, bizim Ahşap Roket de bu güzel köşeye renk kattı.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
  • Diğer Ürünler

    Sizin İçin Seçtiğimiz Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir.

Bu Kategorinin En Çok Satanları