Oeuf Dikey Mini Kütüphane
3.680 TL

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Oeuf Nyc

 

Biri Paris’te, diğeri New York’ta doğup büyüyen, farklı bakış açısı ve zevke sahip bir karı-kocanın 2002 yılında kurduğu “Oeuf” (Fransızca “Yumurta”) markasının ilk ürünü, kendi bebekleri için tasarladıkları minimalist karyola… Yenilikçi tasarımlarını, ekolojik ve sürdürülebilirlik felsefesi ile harmanlayan çift, şu anda Amerika ve Avrupa’nın en başarılı mobilya tasarım markalarının arasında bulunuyor.

Orijinal Mini Kütüphane’den ilham alınarak tasarlanmıştır. Uzun ve kompakt tasarımı, özellikle dar alanlar için mükemmeldir. Rafları ve şık kapaklı bölümleri sayesinde, kitaplar, oyuncaklar ve diğer eşyaları saklamak ve sergilemek için idealdir. Duvara sabitlemek için montaj parçaları ürüne dahildir.

 

Akıllı Tasarım: Kısıtlı ve küçük mekanlar için ideal çözümler sunar. Dengeli ve sağlam konstrüksiyona sahiptir. Ürün demonte halde gönderilmektedir.

Nakliye & Montaj: İstanbul içinde nakliye ve montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fiyatlandırma için bizimle temasa geçebilirsiniz.

 

Ölçüler: 74,5 x 34,5 x 164 cm

Malzeme: Baltık Huş Ağacı Kontra ve Eco MDF’den üretilmektedir. Su bazlı, toksik madde içermeyen ve VOC içermeyen cila ve boya kullanılmıştır.

Çevre Dostu: Avrupa’da, FSC sertifikalı fabrikada üretilmektedir. Avrupa Çevre Standartları’na sadık kalınarak üretilmiştir. Geri dönüşümlü karton kullanılarak ambalajlanmıştır. Greenguard Gold sertifikalıdır.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

 

 

 

 

 

İLGİLİ ÜRÜNLER