MRS. MIGHETTO

 

İsveç’ten ithal edilen Mrs. Mighetto Poster Koleksiyonları, daima sınırlı sayıda üretilir ve koleksiyon tükendiğinde yeniden üretime alınmaz. Her bir koleksiyon seçkin satış noktalarına 4-7 ay boyunca satışta kalır. Her yıl iki yeni koleksiyon piyasaya sunulur.

Mrs. Mighetto’nun her bir karakteri, özel bir isme ve sihirli kişiliğe sahiptir. Her bir karakter suluboya tekniği ile elde çizilir ve sınırlı sayıdaki edisyonları bu orijinal kopya üzerinden çoğaltılır.

WILLIAM & ATLI KARINCA

Çoğu insan Mr William'ı göremez bile... O kadar hızlıdır ki, rüzgar bile onun hızına yetişemez... William'ın pek çok araçla dolu bir garajı vardır ve bunlarla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Bir gün bakmışsınız bir zaman makinesi yapmış, başka bir gün ise uçan bir scooter!

Tivoli'de hava kararınca Atlıkarınca dönmeye başlar... Minik ışıkları gecenin karanlığını aydınlatır... Uzaklardan bir yerlerden pamuk şeker kokusu etrafa yayılmaya başlar... Evlerindeki minikler yavaşça ortaya çıkar, Tivoli sokakları hareketlenir ve parti başlar!

 

Ölçüler: 18 x 24 cm, İkili Set

Malzeme: Suluboya etkisini hissettirebilmek için, 170 gr Munken Polar sert ve dayanıklı suluboya kağıdı üzerine özel baskı yapılmıştır.

Ambalaj: Özel tüp içinde, ürünün hikayesini anlatan kitap ayracı ile birlikte sunulur. Çerçeve ürüne dahil değildir.

Sınırlı sayıda üretilmiştir. Ürün tükendiğinde, devamı bulunmayacaktır.

DİKKAT: Hassas ürün olması nedeni ile bu üründe iade veya değişim yapılamamaktadır.

İsveç’ten ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 130,56 261,13
  • 3 87,59 262,78
  • 6 44,65 267,9
  • 9 30,56 275,08
  • 12 24,05 288,6