Babybjörn

1961 yılından beri faaliyet gösteren Babybjörn dünyada 50’den fazla ülkede satılmaktadır. Babybjörn için en önemli üç değer: güvenlik, kalite ve tasarımdır. Tasarladığı ürünlerin ailenin tüm çocuklarında kullanılabilir kalitede olmasını hedefler. Babybjörn tasarımları yalın ve klasiktir. Gereksiz detaylar içermez. Bebek güvenliğini tehdit eden köşeler barındırmaz. 

BABYBJÖRN® Klozet Adaptörü çocuğunuzun klozete oturmaya geçiş aşamasında eğiticidir ve doğru pozisyonda oturmasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Çocukların otururken kayarak bacaklarının kenarlarını sıkıştırmalarını engelleyerek güvenli bir şekilde oturmalarını sağlar. Çocuğun ihtiyaç duyduğu süre boyunca rahatça oturmasına olanak verir.
 
Her tür klozet kapağına uyar. Klozet kapağına oturabilmesi için ayarı üstten yapılabilir ve yerleştirilmesi kolaydır. Sıçramayı engelleyen dar açılı bir tasarımda üretilmiştir. BABYBJÖRN Klozet Adaptörü şekil itibariyle çocukların kolayca takıp çıkartabileceği şekilde tasarlanmıştır. Temizlemesi kolaydır. Kenarları yuvarlatılmıştır. 
 
BABYBJÖRN Klozet Adaptörü çocuğunuzun doğru pozisyonda oturmasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

 

Malzeme: BPA içermeyen plastik

Yaş Aralığı: 2 yaş ve üzeri

Ağırlık: 400 gr

Ölçüler: 29 x 36 x 9 cm 

Bakım: Bol ılık su ile kolayca temizlenir.

Güvenlik: TÜV/GS tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. 

İsveç’ten ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 204,5 409
  • 3 143,3 429,9
  • 6 73,05 438,28
  • 9 50 450,02
  • 12 39,35 472,15