Kokoso Baby

Kokoso Baby’nin saf, doğal ve hassas cilt bakım ürünleri yüksek kalitede organik hindistan cevizi yağı içermektedir. Hindistan cevizi yağı bebeğinizin cildini korumak için en saf ve nazik yollardan biridir. Doğa harikası olan bu yağ, tropik ülkelerde çok uzun yıllardır cildi beslemek ve nemlendirmek için kullanılıyor. Saf hindistan cevizi yağının içerisinde benzersiz bir yağ asitleri bileşeni olan lirik asit (bu sihirli şifa bileşeni aynı zamanda anne sütünde de bulunuyor) ve aynı zamanda kaprilik asit ile kaprik asit bulunuyor. Çok küçük ve kolayca emilebilen moleküllerden oluşan bu özel yağ asitleri bebeğinizin cildini rahatlatıp nemlendirirken aynı zamanda bebek yumuşaklığını hissetmenizi sağlıyor. Tam da doğa ananın olmasını istediği şekilde!

 

Bebeklerimizin hassas cildini yumuşak ve güvenli bir şekilde temizler. Premium doğal bebek sabunu Kokoso Baby organik Hindistan cevizi yağı, nemlendirici ve koruyucu organik shea yağı ve organik zeytinyağı ile sevgiyle üretilmiştir. En yüksek kalitede saf ve yumuşak üç bileşen ile hazırlanan organik sabun, özellikle bebekler için üretilmiştir ancak hassas bir cilde sahip olan tüm aile fertlerinin kullanımına uygundur.

Yenidoğan, hassas ve egzamalı ciltler için kullanıma uygundur. Mumlu kağıda sarılmış olup orman dostu bir FSC karton kutu ile paketlenmiştir. Etik değerlere uygun üretilmiş, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hiçbir ağır kimyasal içermez.

 

İçerik: Olea Europaea (Zeytin) Yağı, Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea Yağı), Cocos Nucifera (Hindistan Cevizi) Yağı, Sodyum Hidroksit (*)

(*) Doğal yağları güzel bir sabun haline getirmek için kullanılır (üründe kalmaz)

Koruyucu maddeler, parfümler, renklendiriciler, palmiye yağı, SLS, petrol, fenoksietanol, sülfatlar ve diğer tüm sert kimyasallardan arındırılmıştır. Kokusuzdur.

 

Ağırlık: 100 gr

Kullanım: İlk kullanım öncesinde cildin küçük bir bölümünde test edilmesi önerilir. Sadece bebekler için değil tüm aile bireyleri için kullanılabilir.

İngiltere'den ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 49,5 99
  • 3 34,69 104,06
  • 6 17,68 106,09
  • 9 12,1 108,93
  • 12 9,52 114,29