Maxi-Cosi
 
1984 yılında ilk çocuk oto koltuğunu üreten Maxi-Cosi puset ve oto koltuğu üretiminde öncü bir markadır. 35 yıldır 50 milyondan fazla bebeği hastaneden eve taşıyan Maxi-Cosi, yüksek güvenlik standardını karşılarken konfor ve rahatlığı da bir araya getiren dünyanın İLK ve TEK modüler bebek oto koltuğunu üretti; CORAL!
 

Bebeğinizi hep yanınızda tutmanız için özel olarak tasarlanmış benzersiz Maxi-Cosi Coral, hafif (sadece 1,7 kg) ve yumuşak taşıyıcısı koltuk güvenlik kasasından çıkarılıp doğumdan itibaren yaklaşık 12 aya (45-75 cm) kadar her zaman kolayca yakın taşıyabileceğiniz İlk ve Tek modüler bebek oto güvenlik koltuğudur.

 

 

Kurulum: Coral bebek güvenlik koltuğunu otomobilinizdeki IsoFix bağlantılarına takılan 2WayFix veya 3WayFix baza (ayrı satılır) üzerine kolayca oturtabilir, otomobilinizde IsoFix bağlantısı yoksa otomobiliniz emniyet kemeri ile de bağlayabilirsiniz. (Youtube videosunda görülebilir)

 

 

Bebeğinizle bir yerden bir yere gitmek için yenilikçi, hafif ve yumuşak taşıyıcıyı koltuk güvenlik kasasından kolayca çıkartabilir ve güvenlik kasasını otomobilinizde bırakarak taşıyıcı içinde bebeğinizi alabilirsiniz. Bu akıllı modüler tasarımla herhangi bir güçlük çekmeden sökülebilir yumuşak taşıyıcıyı güvenlik kabuğundan sadece tek elinizle çıkartabilirsiniz ya da takabilirsiniz. Işıklı göstergeler doğru ve güvenli kullanımınızı sağlar.

Güvenlik: Yenilikçi ve Dünya da ilk örneği olan Maxi-Cosi Coral en yüksek ve son güvenlik standardı i-Size (R129)’a göre tasarlanmış ve üretilmiştir. 2WayFix ve 3WayFix baza (ayrı satılır) veya otomobilinizin emniyet kemerleri ile bağlantı yapıldığında bebeğiniz doğumdan itibaren güvenle seyahat eder. Sesli ve ışıklı göstergeler hem taşıyıcıyı koltuk güvenlik kasasına hem de koltuğu otomobile doğru takmanızı sağlar. Ayarlaması kolay ve ekstra büyük UV50 korumalı tentesi ile Coral, sıcak ve güneşli bir günde bile bebeğinizi serin tutar. Tente koltuk güvenlik kasasına entegredir. Yan darbelere karşı en yüksek güvenlik sağlayan yan darbe koruma sistemi bulunur. Uçakta kullanım için TUV tarafından onaylanmıştır.

 

 

Kullanım Kolaylığı ve Konfor: Ebeveynler için olağanüstü kullanım kolaylığı ve rahatlık sağlayan İlk ve Tek modüler bebek oto güvenlik koltuğu. Ayrılabilir yumuşak taşıyıcı bebeğinizi yorulmadan ve hafif bir şekilde taşımanızı sağlar. Çoklu ergonomik taşıma pozisyonları sizi bebeğinize yakın tutar. Yenilikçi otomatik açılabilir emniyet kemer sistemi sayesinde saniyeler içinde bebeğinizi oto güvenlik koltuğuna oturtabilir ya da koltuktan alabilirsiniz.

 

-  Mükemmel taşıma için ergonomik ve yumuşak tutma sapları.

-  Bebeğinizin boyu 60 cm olduktan sonra kafa koruyucu ve küçültücü yastığı çıkartabilirsiniz.

-  IsoFix baza ile birlikte hızlı ve kolay kurulum.(ayrı satılır)

-  Hafıza butonları Maxi-Cosi & Quinny bebek arabalarından tek elle kolayca çıkarmanızı sağlar.

-  Ekstra geniş tentesi ile güneşten maksimum koruma

-  Yenilikçi oto güvenlik koltuğu yeni doğan bebeğinize ekstra güvenlik ve rahatlık sağlar.

 

 

 

 

Renk: Antrasit

Yaş Aralığı: 0-12 Ay (45-75 cm)

Bakım: Koltuğun kumaşı elde veya çamaşır makinesinde düşük devirde 30ºC’de yıkanabilir, kasası silinebilir.

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: i-Size (R129)

Güvenlik Testi Sonuçları & Ödüller:

Garanti: İlk kullanıcı için ürün ömrü boyunca

Hollanda’dan ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 1274,5 2549
  • 3 893,08 2679,25
  • 6 455,25 2731,51
  • 9 311,63 2804,66
  • 12 245,21 2942,57