Unigo

Unigo oyun matları bebek yoga matlarına ve pilates matlarına çok benzer. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sebebiyle çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. Unigo çocuk oyun matları çift taraflıdır ve her iki yüzeyinde de farklı desenler yer almaktadır. Unigo oyun halıları sıvı geçirmez ve kullanım ömrü boyunca antialerjiktir. Unigo oyun halıları çocukların beden gelişimini destekleyen spor hareketlerini ebeveynleri ile birlikte rahatlıkla yapabilmelerine yardımcı olur. Unigo çocuk odası halı çeşitleri aynı zamanda eğitici ve eğlendirici desenlerden oluşur. Unigo Oyun matları düşme anında çocukları darbeye karşı korur. Unigo oyun halılarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokusu sebebiyle oyun halıları, kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Unigo Oyun halıları, alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklara güvenle önerilmektedir. Unigo oyun matları/halıları, büyüklerin ve çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle geniş ebatlarda tasarlanmıştır. Unigo oyun halıları yaz aylarında bahçede kullanılabilir. Küçük ebatlı oyun matı modelleri seyahatlerde de kullanılabilir. Bebeğinizle oyun oynarken, Unigo oyun matının/halısının üzerine birlikte uzanabilir, bedensel gelişimini desteklemek için spor hareketleri yapabilir, hatta bebeğiniz ile birlikte emekleyebilirsiniz. Unigo oyun matları-halıları doğduğu günden itibaren çocukların ve ebeveynlerin en konforlu oyun alanıdır.

Unigo Dwinguler oyun matları genellikle ön yüzeyleri bebeklerin ve çocukların hayal gücünü geliştirmeye yönelik tasarlanmıştır. Sade ve sakin desenli oyun matları sayesinde bebekler jimnastik hareketlerini kolayca yaparken, eğitici oyun matı modelleri sayesinde hayal gücünü geliştirebilir. Unigo Dwinguler Cool Cat oyun matının/halısının ön yüzeyi açık mavi renklidir. Ön yüzeyinde kedi figürü bulunmaktadır. Cool cat oyun matı çocukların hayal gücünü geliştirecek nitelikte tasarlanmıştır hayvan temalı olarak tasarlanmıştır. Sade oyun halısı, sakin desenli oyun halısı ve dekoratif oyun matı seven anneler ve bebekleri için özel olarak tasarlanmıştır.  Unigo Cool Cat oyun matı – halısı yuvarlak olarak tasarlanmıştır. 15 mm kalınlığındadır. 139 cm x 139 cm ölçüsü ile orta boy oyun matı/halısı arayan ebeveynler için uygundur.

Dolgu köpük hammaddeden, tek katman halinde üretilen Unigo bebek odası oyun matları/halıları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir. Çocukları düşme ve yaralanmalara karşı korur. Yenidoğan evresinden itibaren, güvenli bir oyun alanı sunar. Özel dokusu sayesinde son derece esnek olan matlar, çocukların dişleme ve tırnaklama hareketlerine karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz, kopmaz.

 

Malzeme: Unigo oyun matları/halıları dolgu köpük hammaddeden tek katman halinde üretilmektedir. Unigo oyun halıları ileri teknoloji ürünüdür, dünya çapında standartlaştırılmış sağlık ve güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Ağır metal, fithalat içermez. Formaldehit ve zehirli gaz içermez. Avrupa oyuncak standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kullanılan boyalar, çocuklara özel boyalardır, yüksek bir teknoloji ile üretilmektedir. 

Ölçüler: 139 x 139 cm (Kalınlık 15 mm)

Bakım: Ürünler sadece nemli bir havlu ile veya bebekler için kullanılan ıslak mendiller ile silinerek temizlenir. Bebeklerin cildine kullanılan bir şampuan ile sabunlu bir havlu yaparak da temizlenebilir. Hafifçe ve bastırmadan temizlemek gerekir. Kimyasal temizleyiciler önerilmemektedir. 

Kore'den ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 699,5 1399
  • 3 490,16 1470,49
  • 6 249,86 1499,17
  • 9 171,04 1539,32
  • 12 134,58 1615,01