A Little Lovely Company

Küçük prensesin gelişini mi kutluyorsunuz? Sıradan hediye alternatiflerinden sıkıldınız mı? En sevilen bebek ürünlerimiz ve daha fazlası bir kutu içinde! 

Kuğu pilli mini gece lambası, doğal kauçuk tavşan diş kaşıyıcı, pembe renkli triko örgü prenses tacı ve bebeğin aylık fotoğraf çekiminde kullanılabilecek aylık fotoğraf kartları sete dahildir. Kartlar 12 aya kadar mevcuttur. Bebeğin ilk senesini belgelemek için harika bir yol!

 

İçerik: Kuğu Pilli Gece Lambası, 12 Aylık Fotoğraf Kartı, Pembe Renkli Triko Prenses Tacı, Tavşan Diş Kaşıyıcı

Ölçüler: 21 x 17 x 12 cm 

Hollanda'dan ithal edilmiştir.

 

Kuğu Lamba: Karanlıkta gözünüzü yormayan soft bir ışık verir. Lamba, çevre ve çocuk dostu BPA ve kurşun içermeyen PVC'den üretilmiştir. İçinde LED ışık bulunduğundan, kullandığınızda ısınma yapmaz, bu nedenle çocuklar için uygundur. Timer/Zamanlayıcı seçeneği sayesinde dilerseniz lambanız 15 dakika sonra kendiliğinden kapanır, böylece enerji tasarrufu sağlarsınız. Pil ömrü 20 saattir.

Renkler: Beyaz

Ölçüler: 9.5 x 12.8 x 9.8 cm.

Malzeme: BPA ve Kurşun içermeyen PVC. 3 adet LR44 pil ile çalışır, piller pakete dahildir.

Tavşan Diş Kaşıyıcı: Hevea ağacından elde edilen %100 doğal kauçuktan üretilen bu diş kaşıyıcılar ilk kez dişi çıkacak minikleri rahatlatmak üzere tasarlandı. Alt bölümünde yer alan halka sayesinde minik parmakların tutması için uygundur. Şık kutusu ile anne adaylarına ilk hediye olarak da güzel bir alternatif oluşturmaktadır.

Diş kaşıyıcıların en önemli özelliği üzerinde hiçbir delik olmamasıdır, bu sayede içine su girmez ve mantar, küf gibi zararlı oluşumların önüne geçilir. 

Renk: Beyaz

Ölçüler: 6 x 12 x 4 cm

Malzeme: %100 Doğal Kauçuk. Ürünlerin renklendirilmesi gıda boyaları ile tamamen elde tamamlanır.

BPA, PVC, Fithalat ve Nitrosamin içermez. Doğal oluşundan ötürü, zamanla renk değişimi görünebilir.

Bakım: Su ve organik deterjan ile elde yıkayarak temizlenir ve kurumaya bırakılır. Antibakteriyel ürünler veya ağır kimyasallar içeren temizlik malzemeleri ile temizlenmez. Ürünü ıslak ya da su içinde bırakmayınız. Renklerinde solma yapabileceği için direkt güneş ışığında uzun süre bırakmayınız. Sterilizatöre koymayınız. Bulaşık makinasında yıkanmaz.

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 137,5 275
  • 3 96,35 289,05
  • 6 49,12 294,69
  • 9 33,62 302,58
  • 12 26,46 317,46