Linea Alt Değiştirme Ünitesi

Bebeğinizin eve geldiği ilk günden itibaren, alt değiştirme ünitesi evinizin vazgeçilmez bir parçası olacak, günün uzun saatlerini burada geçiriyor olacaksınız. Alt değiştirme, giysi değiştirme, banyo sonrası ve minik oyun seansları hep burada geçecek… Üstelik uzun bir süre de, odanızın dekorasyonunun bir parçası olacak.

Bebeğiniz için eşya alırken, pek çok farklı seçeneğiniz olacak. Aynı şey alt değiştirme ünitesi seçimi için de geçerli. Bebeğinizi burada güvenli bir şekilde tutmak birinci önceliğiniz olmalı. Bu nedenle Linea alt değiştirme ünitesinin yan kenarları yükseltilmiştir, bebeğinizi yuvarlanmalara karşı korumaya yardımcı olur.

Hem anne, hem de baba tarafından gündüz ve gece boyunca defalarca kullanılacağı için, bebeğiniz dışında kendi konforunuzu da düşünmelisiniz. Bu nedenle Linea’nın yüksekliği kendi boyunuza göre ayarlanabilir, böylece sırt ağrısı çekmezsiniz.

Alt değiştirme ünitesinde bebeğinizi asla tek başına bırakmamalısınız. Bu nedenle ihtiyacınız olan her şey elinizin ulaşabileceği bir alanda olmalıdır. Linea’nın iki rafında, dilediğiniz kadar bebek bezi, havlu, yedek giysi ve pişik kremi depolayabilirsiniz.

Nakliye & Montaj: İstanbul içinde nakliye ve montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fiyatlandırma için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Ölçüler: 60x70 cm Yükseklik: 87-92 cm (ayarlanabilir)

Renk: Beyaz

Masif Meşe Ağacından üretilmiştir.

Yüzeyinde çocuk dostu su bazlı cila ve boya kullanılmıştır.

 

 
  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 1375 2750
  • 3 963,51 2890,53
  • 6 491,15 2946,9
  • 9 336,2 3025,83
  • 12 264,55 3174,6