Maxi-Cosi
 
1984 yılında ilk çocuk oto koltuğunu üreten Maxi-Cosi puset ve oto koltuğu üretiminde öncü bir markadır. Şimdi yeni ev koleksiyonu ile yılların tecrübesini farklı ürünlere de yansıtıyor!
 
Uzun bir günün ardından kendinize ve bebeğinize Maxi-Cosi Iora ile huzur verirken ve bebeğinizin sadece bir kolun uzanabileceği kadar yakın uyuduğunu bilerek rahatlayın. Yeni Maxi-Cosi ev ürünleri serisinin yüksek kaliteli bebek yatağı olan Iora, akıllı fonksiyonları, estetik görünümü ve konforlu yatağı ile herkesi etkiliyor! Çünkü günün sonunda, nerede olursanız olun, her şey konfor ve huzurla ilgilidir.
 
Maxi-Cosi Iora bebek yatağı, bebeğinize doğumundan itibaren ister anne babanın yatağının yanında isterse de odasında rahat ve güvenli bir uyku ortamı sağlar. Yüksek kaliteli şilte ile donatılmış olan Maxi-Cosi Iora, bebeğinizin omurgasına gerekli desteği sağladığından bebeğiniz her zaman rahat bir şekilde uyuyacaktır. Yan taraftaki gözetleme penceresi yeterince temiz hava girmesini sağlarken ebeveyn olarak küçük çocuğunuza göz kulak olmanıza ve uyanık olan bebeğinizin çevreyi gözlemlemesine de izin verir.
 
Maxi-Cosi Iora kolayca katlanabilir ve kullanışlı seyahat çantasına yerleştirilebilir, bu sayede küçük çocuğunuzla birlikte her yere gelebilir. İyi bir gece uykusu için, bebeğinize  gereken bez, kıyafet, emzik gibi tüm temel ihtiyaçları geniş kolay ulaşılabilir XL sepette saklanabilir. 
 
Şilte ve seyahat çantası ürüne dahildir. Beş farklı yükseklik ayarıyla, Iora tüm yataklarla uyumludur. Ebeveyn yatağına sabitlemek basit ve emniyetlidir. 9 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 
 

Renk: Antrasit

Yaş Aralığı: 0-6 Ay ( 9 kg'a kadar)

Ağırlık: 10.8 kg

Ölçüler: 75 (y) x 56 (g) x 97 (u) cm 

Bakım: Beşiğin kılıfı kolay çıkabilir ve makinede ılık su ile  30°C de yıkanabilir.

Garanti: Ömür Boyu

Hollanda’dan ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 1099,5 2199
  • 3 770,46 2311,37
  • 6 392,74 2356,45
  • 9 268,84 2419,56
  • 12 211,54 2538,53