Maxi-Cosi

1984 yılında ilk çocuk oto koltuğunu üreten Maxi-Cosi puset ve oto koltuğu üretiminde öncü bir markadır. Şimdi yeni ev koleksiyonu ile yılların tecrübesini farklı ürünlere de yansıtıyor! Çocuğunuzun her yaşında farklı ürünler satın almak zorunda değilsiniz! 6 yıl boyunca size eşlik eden bir çözümünüz var Maxi-Cosi Minla !

Bebeğiniz ile birlikte doğumdan itibaren aynı masada olabilmenize imkan sağlayan Minla mama sandalyesi yaklaşık 6 yaşa  kadar kullanıma uygundur. Maxi-Cosi Minla mama sandalyesi, altı farklı oturma, dört tepsi ve dokuz yükseklik pozisyonuna sahiptir. Su geçirmez kumaşı sayesinde rahat bir bebek koltuğu, yüksek bir mama sandalyesi, bir tepsiyle çocuk koltuğu veya yüksek bir sandalye olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz ailenizle birlikte aynı masada doğumdan itibaren 6 yaşına kadar rahatça oturabilir.

5 noktalı emniyet kemeri ile oldukça güvenlidir. Yumuşak ve dolgun yeni doğan pedi sayesinde doğumdan itibaren bebeğiniz sofranızda size eşlik edebilir.

Minla mama sandalyesi, 5 farklı yaslanma pozisyonunda ve 4 seviyede ayarlanabilen tepsisiyle kullanılabilir. 2 parçalı tepsinin tek elle ayarlanması, çocuğunuzun içeri girip çıkmasını kolaylaştırır. Kullanılmadığı zaman tepsiyi sandalyenin arkasına kolayca yerleştirebilirsiniz. İki parçalı tepsinin ek parçası bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Önde bulunan iki tekerlek sayesinde kolayca itebilir ve manevra yapabilirsiniz. Ayrıca kompakt katlanma özelliği sayesinde kullanılmadığında Minla'nın kolayca istenilen yere kaldırılabilir. Sandalyeye dökülen bir havuç suyu veya sebze püresi olsun, olmasın, su geçirmez kumaşı kolayca silinebilir veya çamaşır makinesinde temizlenebilir.

Maxi-Cosi Minla'nın ahşap görünümlü çerçevesi, modaya uygun renkleri ve deri aksamları bütün evler için mükemmel bir seçenek olma özelliklerine sahiptir. Mama sandalyesi olarak işlevini tamamladığında yüksek sandalye veya çocuk taburesine dönüşebilir. Bu sayede 6 yaşa kadar kullanım imkanı sağlar. 

 

 

Renk: Mavi

Yaş Aralığı: Doğumdan 6 yaşa kadar...

Bakım: Su geçirmez kılıfı kolay çıkabilir ve makinede ılık su ile  30°C de yıkanabilir veya silinebilir.

Garanti: Ömür Boyu

Hollanda’dan ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 1449,5 2899
  • 3 1015,71 3047,14
  • 6 517,76 3106,57
  • 9 354,42 3189,77
  • 12 278,88 3346,61