MRS. MIGHETTO

İsveç’ten ithal edilen Mrs. Mighetto Poster Koleksiyonları, daima sınırlı sayıda üretilir ve koleksiyon tükendiğinde yeniden üretime alınmaz. Her bir koleksiyon seçkin satış noktalarına 4-7 ay boyunca satışta kalır. Her yıl iki yeni koleksiyon piyasaya sunulur.

Mrs. Mighetto’nun her bir karakteri, özel bir isme ve sihirli kişiliğe sahiptir. Her bir karakter suluboya tekniği ile elde çizilir ve sınırlı sayıdaki edisyonları bu orijinal kopya üzerinden çoğaltılır.

Ocean Kids Koleksiyonu: Pamuktan yapılma bulutların içinde, kar kaplı dağların üzerinde, deniz kıyısını ve dalgaları geçince… Soğuk ve taze hava burnunuzu soğuk bir maske gibi sarar... Deniz uçsuz bucaksız görünür, sanki sonu olmayan bir tünel gibi...

Rüzgar yavaşça eser, hava sakinler... Okyanus çocukları uykuya dalar... Okyanusun dalgalarında sallana sallana uyurlar... Bu çocuklar özel yetenekleri sayesinde bir araya gelen küçük bir gruptan oluşur. Bu grup, özel güçleri ve birazcık da sihir yardımıyla, fırtınalar ve muson rüzgarlarını atlatır...

Mr James: Okyanus gemisi aylar boyunca yakıt takviyesi ve yiyecek için bir limana yanaşmadan yol alabilirdi... Mr James, özel güçleri sayesinde toprak olmadan bitkilerin yetişmesini sağlayabilirdi, su olmadan onları sulayabilir, hatta tohum olmadan onları ekebilirdi... Bir sihirbaz edasıyla yiyecekleri yetiştirirdi... Mutfak sanatları konusunda eşsiz bir ustaydı. Eğer bu konuda bir yarışma olsaydı, Mr James kesinlikle altın madalya sahibi olurdu.

 

Ölçüler: 18x24 cm

Malzeme: Suluboya etkisini hissettirebilmek için, 170 gr Munken Polar sert ve dayanıklı suluboya kağıdı üzerine özel baskı yapılmıştır.

Ambalaj: Özel ambalaj içinde, ürünün hikayesini anlatan kitap ayracı ile birlikte sunulur. Çerçeve ürüne dahil değildir.

Sınırlı sayıda üretilmiştir. Ürün tükendiğinde devamı bulunmayacaktır.

DİKKAT: Hassas ürün olması nedeni ile bu üründe iade veya değişim yapılamamaktadır.

İsveç’ten ithal edilmiştir.

 

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 105 210
  • 3 73,58 220,73
  • 6 37,51 225,04
  • 9 25,67 231,06
  • 12 20,2 242,42