NATURSUTTEN

Natursutten biberon emziği Hevea ağacının saf ve doğal kauçuk maddesinde ekolojik olarak üretilmiştir. Tüm NATURSUTTEN ürünlerinin güvenlik, sağlık ve çevre ile ilgili Avrupa Birliği (AB) yönergesine uygunluğu onaylanmıştır. (1400 Avrupa standardı EN tarafından Emzik Güvenlik gereksinimleri).

Natursutten markalı bir ürün kullarak: alerjiye neden olan maddelerden, yapay renklerden, kansere neden olan maddelerden, hormonel rahatsızlık yaratacak maddelerden, kimyasal yumuşatıcılardan, parabenler ve PVC’den bebeğinizi korumuş olursunuz.

Natursutten emzikleri, silikon emziklere göre daha yumuşaktır ve diğer emziklere gore farklı olarak tek parça üretildiğinden, bakteri ve kir birikmesine sebep olan parça aralıklarını ve çatlakları %100 oranında engeller. Özel olarak İtalya’da üretilmektedir.

Natursutten biberon emzikleri, silikon biberon emziklere göre daha yumuşaktır ve diğer biberon emziklerine göre farklı olarak tek parça üretildiğinden, bakteri ve kir birikmesine sebep olan parça aralıklarını ve çatlakları %100 oranında engeller.

Cam biberonlar, plastik biberonlara göre en güvenli alternatiftir. Hatta BPA içermeyen plastik şişeler bile zehirli kimyasallar içeriyor olabilir.

Cam biberonlar plastik biberonların aksine yıllarca kullanılabilir. Cam biberonları temizlemek çok daha kolaydır. Cam biberonlar sıcak içeriği daha uzun sure sıcak, soğuk içeceği ise daha uzun sure soğuk tutar. Cam doğal bir kaynaktır. Borosilikat cam, aşırı sıcaklıklara dayanıklıdır ve normal camlara göre daha hafiftir. Hatta çizilmelere karşı çok dayanıklıdır ve hijyenik özelliklere sahiptir. Bu da laboratuvarlar için seçilen cam türü olmasının sebebidir.

2 adet biberon içerir.

 

Malzeme: Doğal kauçuk & Cam

Hacim: 240 ml

Yaş Aralığı: 6 Ay ve Üzeri

Bakım: Kullanmadan önce emziği kaynayan suyun içine batırarak 5 dakika bekleyin. Daha sonra, sıvı sabunla biraz ovalayarak soğuk suyun altında günlük temel bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Derin bir temizlik ihtiyacı duyarsanız emziği bir süzgeçte hafif kaynayan suyun içine yatırılabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Ayrıca sterilizasyon aleti kullanılması da tavsiye edilmemektedir.

Şişe kısmı ise bulaşık makinasında yıkanabilir.

Danimarka'dan ithal edilmiştir.

  • Number Installment Total
  • 2 70 140
  • 3 49,05 147,15
  • 6 25 150,02
  • 9 17,12 154,04
  • 12 13,47 161,62