NATURSUTTEN

Natursutten biberon emziği Hevea ağacının saf ve doğal kauçuk maddesinde ekolojik olarak üretilmiştir. Tüm NATURSUTTEN ürünlerinin güvenlik, sağlık ve çevre ile ilgili Avrupa Birliği (AB) yönergesine uygunluğu onaylanmıştır. (1400 Avrupa standardı EN tarafından Emzik Güvenlik gereksinimleri).

Natursutten markalı bir ürün kullarak: alerjiye neden olan maddelerden, yapay renklerden, kansere neden olan maddelerden, hormonel rahatsızlık yaratacak maddelerden, kimyasal yumuşatıcılardan, parabenler ve PVC’den bebeğinizi korumuş olursunuz.

 

 

 

Natursutten emzikleri, silikon emziklere göre daha yumuşaktır ve diğer emziklere gore farklı olarak tek parça üretildiğinden, bakteri ve kir birikmesine sebep olan parça aralıklarını ve çatlakları %100 oranında engeller. Özel olarak İtalya’da üretilmektedir.

 

Kauçuk malzeme silikona gore çok daha yumuşak ve ısırmaya dayanıklıdır. Natursutten emzik kullanan bebekler ile doğal bir ilişki oluşturur. Natursutten cam biberonlar ile uyumludur.

 

 

Malzeme: Doğal kauçuk

Yaş Aralığı: 0-6 Ay

Bakım: Kullanmadan önce kaynayan suyun içine batırarak 5 dakika bekleyin. Daha sonra, sıvı sabunla biraz ovalayarak soğuk suyun altında günlük temel bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Derin bir temizlik ihtiyacı duyarsanız emziği bir süzgeçte hafif kaynayan suyun içine yatırılabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Ayrıca sterilizasyon aleti kullanılması da tavsiye edilmemektedir.

Danimarka'dan ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 30 60
  • 3 21,02 63,07
  • 6 10,72 64,3
  • 9 7,34 66,02
  • 12 5,77 69,26