Oeuf Nyc

 

Biri Paris’te, diğeri New York’ta doğup büyüyen, farklı bakış açısı ve zevke sahip bir karı-kocanın 2002 yılında kurduğu “Oeuf” (Fransızca “Yumurta”) markasının ilk ürünü, kendi bebekleri için tasarladıkları minimalist karyola… Yenilikçi tasarımlarını, ekolojik ve sürdürülebilirlik felsefesi ile harmanlayan çift, şu anda Amerika ve Avrupa’nın en başarılı mobilya tasarım markalarının arasında bulunuyor.

Oeuf Classic Karyola, modern tasarımları beğenen ebeveynler için geliştirildi. Avrupa güvenlik standartlarına uyumlu şekilde üretilmiştir, sabit yan korkulukları ile dayanıklı ve mümkün olan en güvenli karyola modeli kullanılmıştır. İnce ve mat görünümlü metal ayaklar, beşiğin beyaz gövdesiyle birleşince ferah ve sade bir görünüm oluşturur. Bebek odasında sade, yalın ve stil sahibi bir odak noktası haline gelir.

 

Büyütme kitini ayrıca satın alarak, 3 yaşından sonra, bebek beşiğinden, çocuk karyolasına dönüştürebilirsiniz. 70x140 cm standart şilteler ile uyumludur, şilte ürüne dahil değildir.

Düzgün olmayan zeminlerde kullanım için uygundur, ayakların yükseklikleri ayrı ayrı ayarlanabilir.

Güvenlik: Tüm Amerika, Kanada ve Avrupa Güvenlik ve Sağlık Standartları ile uyumludur.

Akıllı Tasarım: Ürün demonte halde gönderilmektedir. Kurulumu kolaydır. Ayarlanabilir 3 şilte yüksekliğine sahiptir. Minimum boyutlu kutusu ile çevre dostudur (düşük karbon ayak izi).

Nakliye & Montaj: İstanbul içinde nakliye ve montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fiyatlandırma için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Ölçüler: 75,2 x 144,7 x 91,5 cm

Malzeme: Masif Huş Ağacı ve Eco Mdf’den üretilmektedir. Su bazlı, toksik madde içermeyen ve VOC içermeyen cila ve boya kullanılmıştır.

Çevre Dostu: Avrupa’da, FSC sertifikalı fabrikada üretilmektedir. Avrupa Çevre Standartları’na sadık kalınarak üretilmiştir. Geri dönüşümlü karton kullanılarak ambalajlanmıştır. Greenguard Gold sertifikalıdır.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

 
  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 2750 5500
  • 3 1927,02 5781,05
  • 6 982,3 5893,8
  • 9 672,41 6051,65
  • 12 529,1 6349,2