Oeuf Nyc

 

Biri Paris’te, diğeri New York’ta doğup büyüyen, farklı bakış açısı ve zevke sahip bir karı-kocanın 2002 yılında kurduğu “Oeuf” (Fransızca “Yumurta”) markasının ilk ürünü, kendi bebekleri için tasarladıkları minimalist karyola… Yenilikçi tasarımlarını, ekolojik ve sürdürülebilirlik felsefesi ile harmanlayan çift, şu anda Amerika ve Avrupa’nın en başarılı mobilya tasarım markalarının arasında bulunuyor.

Çocuğunuzun arkadaşları ya da kuzenleri pijama partisi için geliyorlar ama ekstra yatak için yeriniz yok mu? Ya da çocuğunuz ateşlendiği gecelerde, odasından ayrılmak mı istemiyorsunuz? River Trundle yatak sayesinde sadece gerekli olduğu zaman ortaya çıkan mükemmel bir ekstra yatağa sahip olabilirsiniz. Dilerseniz içine şilte koymayıp, sadece saklama alanı olarak da kullanabilirsiniz.

River Trundle Arkadaş Yatağı, sadece River Tek Kişilik Yatak ile kullanıma uygundur. Şilte dahil değildir. Altta yer alan tekerlekler sayesinde rahatça çekebilirsiniz.

Özel şilte ölçüsü gerektirmektedir. (96,5x183x12 cm)

 

Güvenlik: Tüm Amerika, Kanada ve Avrupa Güvenlik ve Sağlık Standartları ile uyumludur. 

Akıllı Tasarım: Ürün demonte halde gönderilmektedir. Minimum boyutlu kutusu ile çevre dostudur (düşük karbon ayak izi).

Nakliye & Montaj: İstanbul içinde nakliye ve montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fiyatlandırma için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Malzeme: Baltık Huş Ağacı Kontra ve Eco MDF’den üretilmektedir. Su bazlı, toksik madde içermeyen ve VOC içermeyen cila ve boya kullanılmıştır.

Çevre Dostu: Avrupa’da, FSC sertifikalı fabrikada üretilmektedir. Avrupa Çevre Standartları’na sadık kalınarak üretilmiştir. Geri dönüşümlü karton kullanılarak ambalajlanmıştır. Greenguard Gold sertifikalıdır.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

 
  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 920 1840
  • 3 644,67 1934,02
  • 6 328,62 1971,74
  • 9 224,95 2024,55
  • 12 177,01 2124,1